BR Event Collectie, we love setjes
BR Event collectie, we love setjes!
Ken jij de BR Event collectie al? Nergens kun je zoveel verschillende kleuren vinden en setjes maken met Event zadeldekken met bijpassende Event oornetjes, Event peesbeschermers en strijklappen, Event bandages en nu zelfs ook Event Baselayers.

br event zadeldekken
De BR Event Zadeldekken zijn altijd verkrijgbaar met bijpassende oornetjes en naast veel basiskleuren ook altijd in hippe seizoenskleuren.
Hippe seizoenskleuren


BR Event zadeldeken zijn enorm populair
Een 100% katoenen zadeldek, voorzien van bijpassende chique koordbies en een 400 g vulling. Voorzien van verstelbare zadellus met klittenband. Verkrijgbaar in actuele topkleuren.
-katoenen zadeldek
-dressuur model
-verstelbare zadellus met klittenband
-luxe koord details
-verkrijgbaar in vele topkleuren
Verkrijgbaar in actuele topkleuren



Prachtige seizoens-kleuren om totaal verliefd op te worden


Eindeloos setjes maken met de vele kleuren van de BR Event collectie
collectie tips
De BR Zadeldekken zijn er in dressuur en in veelzijdig/springen en bij de zadeldekjes zijn eigenlijk ook altijd wel mooie bijpassende oornetjes te verkrijgen. De katoenen oornetjes zijn afgewerkt met dezelfde chique biesjes als de zadeldekken en matchen dus super 🙂
Hou jij van peesbeschermers met bijpassende strijklappen? Dan ben je bij BR Event helemaal aan het juiste adres. Bij alle zadeldekken zijn ook in dezelfde matching kleuren peesbeschermers te krijgen en ook strijklappen die overigens ook zonder elastiek (dus toegestaan op alle wedstrijden) te krijgen zijn. Hou je meer van bandages dan kan dat natuurlijk ook want die zijn er ook van BR event!
Al fan geworden van BR Event? In onze webshop bieden we de complete BR Event collectie aan.


Haal de zomer in huis met de BR Event Freesia collectie